Reference klientů

p. Kester

datum vložení: 15.2.2017

Dobry den,

kedze byt uz je konecne moj aj na katastri, chcel by som sa vam velmi pekne podakovat za vsetku pomoc a rady s hypotekou a uverom - bez vas by to neslo.Urcite vas budem odporucat vo svojom okoli. Ozvem sa ked mi bude koncit fix. Vdaka este raz


Tuto referenci získala
Eva Palánová
+420 608 680 542
[email protected]
Více o Evě
Eva Palánová
Robert Marvan

Robert Marvan

RD Viniční

datum vložení: 25.10.2016

Rád bych se touto cestou podělil o zkušenosti s prodejem nemovitosti prostřednictvím společnosti VITOM. Chtěl jsem se rozepsat o profesionálním přístupu apod, ale abych to zbytečně neprotahoval - vlastně od chvíle, kdy jsem panu Suchomelovi řekl o svém záměru, prodat rodinný dům ve středu města, už jsem takříkajíc nemusel ani pohnout prstem. Mou jedinou starostí bylo, vybrat si z několika cenových nabídek od zájemců a o vše ostatní se postaral VITOM, případně pan Suchomel osobně. A myslím tím opravdu o vše, od dalších jednání se zájemci, prováděním prohlídek, odhadem ceny, zhodnocení situace na trhu, porovnání nabídek, přípravy smlouvy až po zpracování daní. Přál bych si žít ve světě, kde by vše fungovalo tak, jak v případě tohoto prodeje. Za mě palec nahoru a velký dík!


Tuto referenci získal
Tomáš Suchomel
+420 774 415 441
[email protected]
Více o Tomášovi
Tomáš Suchomel
Eva Pařízková s dětmi

Eva Pařízková s dětmi

datum vložení: 11.11.2015

Paní Palánová je, jak říkají bratia Slováci, „Žena do voza aj do koča.“
Nejenže nás zalila úsměvem a pohodou, které z ní číší a tím rozplynula naše obavy z vyřizování hypotéky, zadlužení, ale také je to žena, která nezná pojem NEJDE.
Hypotéka a s ní související věci byly připraveny včas a slevička, kterou nám vyřídila se také samozřejmě hodí.
Děkujeme a doporučujeme všem, kteří chtějí spát v klidu s vědomím, že se můžou spolehnout na pracovitou a sympatickou hypoteční poradkyni.
Eva Pařízková


Tuto referenci získala
Eva Palánová
+420 608 680 542
[email protected]
Více o Evě
Eva Palánová