Služby VITOM Group, divize VITOM Reality

 

Co nabízíme? Rychlost. Spolehlivost. Férové jednání. Maximum informací.

Nemusíte běhat z jedné instituce do druhé a komunikovat s několika různými lidmi. Vše pro vás připravíme.

 

Jak to bude probíhat?

 

Když prodáváte

Kontaktujete nás. Prohlédneme vaši nemovitost, sepíšeme náběrový protokol. Odhadneme tržní cenu.

Sestavíme nabídku vaší nemovitosti pro zájemce – nemovitost vyfotíme a vytvoříme prezentaci. Nabídku budeme propagovat (web, tisk, outdoor). Průběžně vás budeme informovat, jak se vaší nabídce daří. Až najdeme kupce, vyřídíme potřebné právní záležitosti a poradíme vám s daněmi.

Pokud prodáváte pozemek s domem, obstaráme také parcelování pozemku.

 

Když pronajímáte

Začneme konzultací situace. Prohlédneme a nafotíme nemovitost (či komerční prostory) a vytvoříme její prezentaci, budeme ji propagovat. Pomůžeme vám s určením adekvátní výše nájemného a vypočítáme návratnost investice. Najdeme nájemníka. Zajistíme tvorbu nájemní smlouvy a předávacího protokolu, poradíme vám s daněmi a právními záležitostmi.

Máte obavu, že vaše nemovitost nebude ihned a neustále obsazená? Pronajměte ji nám! Díky tomu vám můžeme garantovat 100% obsazenost a pravidelný příjem. Chtějte službu Váš nájemník VITOM.

 

Když chcete koupit bydlení

Promluvíme si o vaší vizi. Doporučíme vám vhodné nabídky. Půjdeme si prohlédnout domy či byty, které vás zaujmou.
O všech pro vás zpracujeme informace. Až společně najdeme domov dle vašich představ, rezervujeme vám jej (k tomu slouží rezervační smlouva a složení zálohy). Zdarma vám zařídíme nejvýhodnější hypotéku. Naši ověření právníci pro vás připraví kupní smlouvu. Vyřídíme vše potřebné na finančním i kata-strálním úřadě, zajistíme přepis energií. Vaše peníze k za-placení nemovitosti budou uloženy v advokátní úschově, dokud nebude váš nový domov přepsán na vás – až poté peníze poputují k nám. Budeme s vámi až do předání nemovitosti.


Když hledáte pronájem (byt či komerční prostory)

První fáze jsou stejné jako při koupi – čeká nás rozhovor, doporučení nabídek a prohlídky. Až spolu objevíme to „pravé ořechové“, bydlení vám rezervujeme, složíte zálohu a sepíšeme nájemní smlouvu.


Když projektujete a stavíte

Ozvete se nám. Poradíme vám, kde co postavit. Dohlédneme na stavbu a doporučíme vám experty, které pro stvoření fortelné stavby potřebujete. Navrhneme dispozici, cenu i standardy. Podpoříme váš brand – vytvoříme logo, vizitky, web, design manuál a prezentační materiály. Zařídíme bannerovou či billboardovou reklamu i tiskovou a internetovou prezentaci. Pomůžeme s prodejem či pronájmem novostavby.


 

Ke každé nemovitosti i projektu chystáme brožuru s kompletními informacemi, kterou si zájemce odnese domů.


Chcete si nás proklepnout osobně? Rádi vás přivítáme u nás na Vídeňské 18b. Ozvěte se: +420 511 189 784.