Suchomel Tomáš

Ředitel

Tomáš Suchomel

+420 774 415 441
[email protected]
Chci prodat nemovitost s Tomášem
Specializace:Strategický manager, akvizice významných zakázek
Počet realizovaných zakázek:412
Tomáš Suchomel

Pár slov o Tomášovi

Dobrý den všem! Pokud se vám líbí, jak VITOM Group vypadá, jaké má prezentační materiály a jak působí „navenek“, tak za to pravděpodobně můžu já. Je úžasné, když se spojí koníček s prací. Mně se to stalo. A stalo se to už v roce 2007, kdy jsem vstoupil do VITOM. Baví mě sledovat, jak funguje marketing a jak na to reagujete vy, naši milí klienti. Je pravdou, že se profilujeme jako opravdu profesionální realitní společnost. Bohužel se tak profiluje leckdo a stalo se z toho určité klišé a lidé neví, čemu věřit. Mým úkolem tedy je, aby nám lidé věřili, s důvěrou se na nás obrátili, byli spokojeni s naší službou a dali nám dobré reference. Třeba jako TYTO.

Dalším důležitým úkolem pro mě ve VITOM Group jsou strategické obchody. Pakliže budujete nový bytový komplex a chcete jej prodat a nebo vlastníte velké portfólio nemovitostí a potřebujete jeho realitní správu, budeme se domlouvat společně. Mým cílem je mít především s každým dobrý vztah. Obchod je až na druhém místě. Bez vztahu to totiž nejde.

 

Tipy od Tomáše

Zbavte se doma nadměrného elektrosmogu

Moji klienti o mně napsali

Robert Marvan

Robert Marvan

RD Viniční

datum vložení: 25.10.2016

Rád bych se touto cestou podělil o zkušenosti s prodejem nemovitosti prostřednictvím společnosti VITOM. Chtěl jsem se rozepsat o profesionálním přístupu apod, ale abych to zbytečně neprotahoval - vlastně od chvíle, kdy jsem panu Suchomelovi řekl o svém záměru, prodat rodinný dům ve středu města, už jsem takříkajíc nemusel ani pohnout prstem. Mou jedinou starostí bylo, vybrat si z několika cenových nabídek od zájemců a o vše ostatní se postaral VITOM, případně pan Suchomel osobně. A myslím tím opravdu o vše, od dalších jednání se zájemci, prováděním prohlídek, odhadem ceny, zhodnocení situace na trhu, porovnání nabídek, přípravy smlouvy až po zpracování daní. Přál bych si žít ve světě, kde by vše fungovalo tak, jak v případě tohoto prodeje. Za mě palec nahoru a velký dík!

Ing. Milan Jaslovský

Ing. Milan Jaslovský

Kaczer a.s.

datum vložení: 12.8.2015

S panem Suchomelem a panem Mejzlíkem jsem se poprvé setkal na obchodním jednání ohledně správy a pronájmu mého bytového domu. Příjemné jednání na úrovni zkušených makléřů, reálná nabídka odpovídající současnému trhu práce s nemovitostmi v daném místě a čase a především pocit jistoty, že právě tito pánové jsou pro mně tou potřebnou jistotou, svěřit majetek do zodpovědných rukou. Po více než roce správy nemovitosti firmou VITOM jsem spokojen, že jsem zvolil správně, ostatně fakta hovoří za ně: dům plný spokojených, bydlících nájemníků, všude čisto, vše funguje jak má. Smluvní podmínky jsou perfektně dodržovány a já se zapomínám zeptat, jestli je vše v pořádku a když si vzpomenu, tak od pánů Suchomela a Mejzlíka slyším, nestarejte se, od toho jsme tady my. A o to přeci majiteli nemovitosti přece jde.

Příjemná ji i ta skutečnost, že se z nás stávají přátelé, kteří si jeden druhého váží a uznávají i po lidské stránce, což je v dnešní uspěchané době neobvyklé.

Tak tedy pane Suchomele, těším se opět na společnou hru golfu............

Helena a Josef Valovi

Helena a Josef Valovi

datum vložení: 4.5.2015

Dobrý večer, pane Suchomele, doporučili jsme Vás, protože jsme byli s Vaší RK opravdu spokojeni - profesionální přístup, příjemné vystupování a hlavně - netlačili jste nám do ničeho jako jiné RK! Respektovali jste naše přání a požadavky a bylo na Vás spolehnutí. Pokud budeme mít příležitost, velmi rádi Vás znovu doporučíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme ať se Vám daří.

S pozdravem Helena a Josef Valovi

Dušan Filko

Dušan Filko

Brno

datum vložení: 11.6.2014

S realitní kanceláří VITOM jsem se setkal již před několika lety při pronájmu našeho volného bytu a zanechala ve mne dobrý dojem. Tenkrát jsme nakonec pronájem realizovali, shodou okolností, s jinou, nejmenovanou realitkou, jejíž jednání byla pro mne dost otřesná zkušenost. Když jsme koncem minulého roku nabízeli pronájem znovu volného bytu, oslovil jsem opět VITOM. Nejenže si mne po těch téměř pěti letech pamatovali, ale poskytli mi v podání makléřky slečny Masarykové tak skvělý servis, že jsem byl rád, jak příjemně tentokrát celá záležitost proběhla. Takže příště bude volba asi jasná!  :-) 

Zobrazit více referencí   Chci prodat nemovitost s Tomášem

Aktuální nabídka Tomáše

Prodej komerčních prostor, 85,7m2, 2.NP, Slovákova, centrum Brna

Prodej, Kanceláře, 86m² - Brno - Veveří

Slovákova, Brno

3 600 000 Kč

Rustikálně zrekonstruovaný dům v samém centru Brna v lokalitě Veveří nabízí ke koupi komerční jednotku. Nabízíme k prodeji komerční prostor v 2.NP v domě známém jako "U Andersena". Prostor má..

Zobrazit detail
Prodej obchodní prostor, 118m2, zkolaudován pro gastro, s kuchyní

Prodej, Obchodní prostory, 118m² - Brno - Veveří

Slovákova, Brno

3 600 000 Kč

Nabízíme k prodeji investiční obchodní prostor v současné době pronajatý a provozovaný jako restaurace. Prostor se nachází na ulici Slovákova v domě známém jako "U Andersena". Prostor se nachází v..

Zobrazit detail
Prodej RD, 6+1, 245m2, Pisárky - Hroznová, 2x balkón

Prodej, Rodinné domy, 245m² - Brno - Pisárky

Hroznová, Brno - Pisárky

7 990 000 Kč

Hledáte bydlení nebo sídlo firmy v nejžádanější lokalitě Brna v Pisárkách? Nabízíme k prodeji tří podlažní dům v klidné části Pisárek na ulici Hroznová. Dům je zajímavý svým architektonickým..

Zobrazit detail
Prodej bytu 3+kk, OV, 75m², Brno - Líšeň - Sedláčkova

Prodej, Byty 3+kk, 89m² - Brno - Líšeň

Sedláčkova, Brno - Líšeň

rezervováno

Chcete bydlet v lokalitě, kde je vše na blízku? Rodiče s dětmi ocení školu, školku a několik hřišť. Nákup zajistí nedaleké obchodní domy (Billa, Lídl, Albert - Líšeňské centrum obchodu a služeb..

Zobrazit detail
Prodej bytu 3+1, OV, 74,5 m2, OV, balkón, Obřany Fryčajova

Prodej, Byty 3+1, 74m² - Brno - Obřany

Fryčajova 539/141, Brno - Obřany

3 190 000 Kč

Toužíte po bydlení v klidní lokalitě blízko přírody a přitom s výbornou dostupností MHD? Hledáte rodinné bydlení, které si sami dotvoříte k obrazu svému? Vaši vizi Vám pomůže zhmotnit tento byt..

Zobrazit detail
Prodej rekreační chaty se zahradou, 631m² - Ostopovice, Brno venkov

Prodej, Pozemky - zahrady, 631m² - Ostopovice

Ostopovice

250 000 Kč

Chvíle odpočinku, odtrhnutí od ruchu velkoměsta a vlastní zdroj ovoce nabízí chata v Ostopovicích s velkým 631 m pozemkem. Chata je dřevěná na vyvýšeném místě pozemku. Na druhé straně pozemku je..

Zobrazit detail
Prodej komerční prostor, 85,7m2, 2.NP, Slovákova, centrum Brna

Prodej, Obchodní prostory, 86m² - Brno - Veveří

Slovákova, Brno

3 600 000 Kč

Chcete vlastnit komerční prostor v centru Brna ve velmi příjemně zrekonstruovaném domě rustikálního typu? Hodil by se vám prostor, který byl dříve využíván jako wellness (masáže, lymfodrenáže,..

Zobrazit detail
Prodej apartmánů Panorama, Brno Vídeňská

Prodej apartmánů Panorama, Brno Vídeňská

Vídeňská, Brno

Prostor je rozdělen na tři, respektive čtyři bytové jednotky a teď to hlavní: jedná se o komplex apartmánů Panorama, které majitel s úspěchem provozuje už čtyři roky. Kupte byty včetně renomované..

Zobrazit detail
Prodej obchodních prostor, 20,5 m, centrum Brna, Cihlářská

Prodej, Obchodní prostory, 21m² - Brno - Veveří

Cihlářská, Brno - Veveří

1 430 000 Kč

Chcete vlastnit obchodní prostor v centru Brna v lokalitě Veveří? V lokalitě, která je jen jednu zastávku od historického centra Brna, v těsné blízkosti Lužánek, 300 m od kina Art a 150 m od hotelu..

Zobrazit detail
Prodej obchodních prostor, 35,8 m, centrum Brna, Cihlářská

Prodej, Obchodní prostory, 36m² - Brno - Veveří

Cihlářská, Brno - Veveří

2 505 000 Kč

Chcete vlastnit obnchodní prostor v centru Brna v lokalitě Veveří? V lokalitě, která je jen jednu zastávku od historického centra Brna, v těsné blízkosti Lužánek, 300 m od kina Art a 150 m od hotelu..

Zobrazit detail
Prodej bytů a obchodních prostor, rezidenční dům Cihlářská 7, Brno.

Prodej bytů a obchodních prostor, rezidenční dům Cihlářská 7, Brno.

Cihlářská, Brno - Veveří

od 1 430 000 Kč

Sníte o bydlení nebo o investici v centru Brna? Rezidenční projekt na Cihlářské 7, Brno nabízí bytové jednotky a obchodní prostory pouze 1 zastávku od historického centra Brna. Dům nabízí byty..

Zobrazit detail
Prodej prostor určených pro přestavbu na bytovou jednotku, Slovákova, 85,7m2

Prodej, Byty 3+kk, 86m² - Brno - Veveří

Slovákova, Brno

3 600 000 Kč

Chcete bydlet a vlastnit nemovitost v centru Brna v lokalitě Veveří přímo na ulici Slovákova? V lokalitě, kde se nemovitosti neprodávají často a kde mají stále svoji hodnotu? Nabízíme k prodeji..

Zobrazit detail
Prodej garážového stání v budově IBC, ulice Příkop, -2 NP

Prodej, Garážové stání, 8m² - Brno - Zábrdovice

Příkop, Brno

dohodou

Nabízíme k prodeji garážové stání v budově IBC na ulici Příkop v -2 NP. Budova IBC je 20 let po kolaudaci. Garáže jsou nuceně odvětrávané. Vjezd přes závory s použitím čipu.

Zobrazit detail
IBC - Příkop 4, 6 a 8

IBC - Příkop 4, 6 a 8

Příkop, Brno

Nabízíme volné prostory v budově IBC na ulici Příkop 4, 6 a 8. Budova IBC je polyfunkční budova, kde najdete mnoho kancelářských prostor od 9m2 až po velké kancelářské celky. Dále obchodní prostory a..

Zobrazit detail
Ukázat více nabídek od Tomáše   Chci prodat nemovitost s Tomášem