Eva Palánová

Hypoteční specialista

Eva Palánová

+420 608 680 542
[email protected]
Chci prodat nemovitost s Evou
Specializace:Hypoteční specialistka
Počet realizovaných zakázek:149
Eva Palánová

Pár slov o Evě

V oboru financí se pohybuji od roku 2005. S realitní kanceláří VITOM spolupracuji, protože je to dynamická společnost orientovaná na spokojenost klienta a férové profesionální jednání, které je v této oblasti tak málo viditelné. Své zkušenosti si navzájem předáváme a tím se z nás stává skvělý tým.

Vím, jak je někdy těžké zorientovat se v obrovské nabídce hypoték, které by vedly k vysněnému cíli – vlastnímu bydlení.

Z profesní i vlastní zkušenosti Vám v tom ráda a ochotně pomůžu. Mou prací je vyjednat Vám v bance lepší podmínky, než kdybyste si hypotéku vyřizovali sami. Zavolejte mi nebo napište a sjednejme si nezávaznou schůzku, kde probereme Vaše představy a reálné možnosti. Věřím, že poté budete odcházet spokojeni a plní elánu učinit malé krůčky, vedoucí k onomu velkému kroku přes vlastní práh!

Moji klienti o mně napsali

p. Kester

datum vložení: 15.2.2017

Dobry den,

kedze byt uz je konecne moj aj na katastri, chcel by som sa vam velmi pekne podakovat za vsetku pomoc a rady s hypotekou a uverom - bez vas by to neslo.Urcite vas budem odporucat vo svojom okoli. Ozvem sa ked mi bude koncit fix. Vdaka este raz

Eva Pařízková s dětmi

Eva Pařízková s dětmi

datum vložení: 11.11.2015

Paní Palánová je, jak říkají bratia Slováci, „Žena do voza aj do koča.“
Nejenže nás zalila úsměvem a pohodou, které z ní číší a tím rozplynula naše obavy z vyřizování hypotéky, zadlužení, ale také je to žena, která nezná pojem NEJDE.
Hypotéka a s ní související věci byly připraveny včas a slevička, kterou nám vyřídila se také samozřejmě hodí.
Děkujeme a doporučujeme všem, kteří chtějí spát v klidu s vědomím, že se můžou spolehnout na pracovitou a sympatickou hypoteční poradkyni.
Eva Pařízková

Manželé Bobkovi

Manželé Bobkovi

datum vložení: 21.10.2015

Děkujeme Vám za Vaše úsilí, které jste během celého procesu koupě našeho domu, vynaložila. Byla jste nám vždy k dispozici a řešila jste i záležitosti, které byly nad rámec Vašich povinností. Vzhledem ke komplikovanosti celého procesu se občas vyskytly nějaké nedostatky nebo došlo k opomnění některých náležitostí. Vždy jste však dokázala takovou situaci vyřešit a uspokojivě napravit. Děkujeme tedy především za Vaši flexibilitu, příjemné vystupování a profesionalitu.“


Pěkný večer
Bobkovi

Josef Pazderka

Josef Pazderka

datum vložení: 19.10.2015

Při pořízení bytu jsme se obrátili na realitní kancelář VITOM a přes poměrně složité vyřizování všech dokumentů se vše zdárně podařilo. Bez podpory hypotéční poradkyně p. Palánové bychom si s tím těžko poradili.
Nejvíce jsme ocenili právě pomoc při vyřízení všech dokumentů jak s bankou tak i s developerem, jednání na kastrálním úřadě a v bance v zastoupení.
Byli jsme spokojeni i s vyjednanou úrokovou sazbou a podmínkami splácení úvěru.
Ještě jednou děkuji za pomoc a určitě se potkáme ve VITOMu, když budeme diskutovat zprostředkování pronájmu bytu.

S pozdravem Josef Pazderka

Eva Hošková

Eva Hošková

datum vložení: 6.8.2015

Chtěla bych Vám za vše poděkovat, s vyřízením hypotéky i za vše co s tím souviselo. Opravdu jste mi hodně pomohla. Musím říct, že jsem se v rámci úvěru nemusela o nic starat a vše bylo vyřízené opravdu rychle. Myslím, že jen díky vám, vše s bankou proběhlo tak hladce. Ještě jednou děkuji za vše. HS

Hana Furtnerová

Hana Furtnerová

679 03 Olomučany

datum vložení: 4.8.2015

Dobrý den, paní Palánová,

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Váš profesionální přístup a velmi rychlé zpracování hypoteční nabídky a také všech náležitostí k žádosti o hypotéku.

Již při našem prvním setkání jsem nabyla přesvědčená, že s Vámi mohu vyřešit také celou záležitost v souvislosti s koupí bytu v insolvenčním řízení, což mi jiná hypoteční poradkyně nemohla zajistit či nebyla ochotná řešit. Není to první nemovitost, kterou pořizuji za pomoci hypotečního makléře a na základě poslední zkušenosti, kdy mezi sebou dřívější hypoteční a realitní makléř vůbec nekomunikovali a celá koupě se táhla přes půl roku, jsem byla Vaším akčním přístupem velmi potěšena. O spoustě podkladů, které bylo potřeba zařídit, jsem se dovídala pouze poté informativně a neměla jsem s tím starosti.

Vaše služby a přístup jak pracovní, tak osobní mohu jen doporučit dalším klientům!

Přeji hodně zdaru a spokojených zákazníků

S pozdravem

Hana Furtnerová

Zobrazit více referencí   Chci prodat nemovitost s Evou